تبلیغات
masaele jensi v rabeteye zanashooyi - تاثیر رابطه rabeteye جنسی jensi jensy بروی سلامتی - بخش دوم
masaele jensi v rabeteye zanashooyi
آموزش هایی که همه ی ما به آن نیاز داریم

آرشیو

← آمار وبلاگ

تاثیر رابطه rabeteye جنسی jensi jensy بروی سلامتی - بخش دوم

تاثیر رابطه rabeteye جنسی jensi jensy بروی سلامتی - بخش دوم

نکته: منظور از رابطه rabeteye جنسی jensi jensy در این مقاله، رابطه rabeteye جنسی jensi jensy سالم و بدون استرس میان دو شریک سالم و عاری از هرگونه بیماریهای مقاربتی میباشد. 

1-
بهبود حس بویایی: پس از رابطه rabeteye جنسی jensi jensy ترشح هورمون پرولاکتین افزایش مییابد. این هورمون سبب میگردد تا سلولهای بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده میگردد) 

2-
کاهش ریسک بیماریهای قلبی: داشتن بیش از 3 نوبت رابطه rabeteye جنسی jensi jensy در طول هفته ریسک ابتلا به بیماریهای قلبی را درمردان به نصف کاهش میدهد. رابطه rabeteye جنسی jensi jensy کلسترول بد خون را نیز کاهش میدهد. 

3-
کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه rabeteye جنسی jensi jensy یک نوع فعالیت بدنی است. یک رابطه rabeteye جنسی jensi jensy پرحرارت 200 کالری انرژی می سوزاند، یعنی معادل 15 دقیقه دویدن بروی دستگاه ترد میل(دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگیخته (از لحاظ جنسی jensi jensy) از 70 بار در دقیقه به 150 بار در دقیقه افزایش می یابد. انقباضات حین رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث تمرین و درگیر شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سینه میگردد. پلاسمای منی مردان حاوی هورمونهای تحریک کننده غدد تیروئید میباشد، که میتواند باعث افزایش متابولیسم پایه در زنان و کاهش وزن آنان گردد. 

4-
رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث افزایش تولید هورمون تستوسترون میشود: این هورمون باعث محکمتر شدن عضلات و استخوانها میگردد. 

5-
کاهش افسردگی: زنانی که از لحاظ جنسی jensi jensy فعال بوده و شریک جنسی jensi jensy آنان نیز از کاندوم استفاده نمی کنند، کمتر مستعد افسردگی میباشند. هورمون پروستاگلاندین موجود در منی مردان بوسیله دستگاه تناسلی زنان جذب گردیده و باعث تعدیل هورمونهای زنانه می شود. منی مردان حاوی هورمونهای استروژن و پروژسترون میباشد که هر دوی آنها در بهبود خلق موثر میباشند. زنانی که در معرض منی شوهران خود قرار دارند (رابطه rabeteye جنسی jensi jensy بدون کاندوم) شادتر میباشند. (البته حاملگی ناخواسته و عدم ابتلا به بیماریهای مقاربتی بایستی در اولویت باشد) 

6-
تسکین درد:درست قبل ازارگاسم orgasm (اوج لذت lezat جنسی jensi jensy) سطح هورمون اکسی توسین به 5 برابر سطح نرمال افزایش می یابد. این هورمون باعث ترشح آندورفین (ضد درد طبیعی بدن) گردیده و هرگونه دردی را تسکین میدهد. رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث ترشح هورمون استروژن نیز میگردد که میتواند دردهای قاعدگی را کاهش دهد. 

7-
سرماخوردگی کمتر: افرادی که 1-2 بار درهفته رابطه rabeteye جنسی jensi jensy دارند، سطح پادتن ایمنوگلوبین A در بدن آنها 30 درصد بیشتر میباشد. این امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میگردد. 

8-
کنترل بهتر مثانه: رابطه rabeteye جنسی jensi jensy تمرینات کگل طبیعی می باشند و باعث تقویت عضلات مثانه میگردد. 

9-
دندانهای سالم تر: پلاسمای منی (جذب شده از مخاط مهبل) حاوی روی، کلسیم و دیگر مواد معدنی میباشد که از پوسیدگی دندانها جلوگیری میکند. همچنین آداب برفراری رابطه rabeteye جنسی jensi jensy، دو شریک جنسی jensi jensy را ملزم به رعایت اصول اولیه بهداشت از جمله مسواک زدن دندانها میکند. 

10-
سلامت پروستات: برخی اورولوژیستها به رابطه rabeteye میان تعداد انزال و سرطان پروستات اعتقاد دارند. برای تولید مایع منی پروستات و کیسه منی موادی همچون روی، اسید سیتریک و پتاسیم را از خون میگیرند و آنها را تا 600 برابر تغلیظ میکنند. در این بین هر عامل سرطانزای موجود در خون نیز ممکن است به همراه این مواد و به همین میزان در پروستات تغلیظ و انباشته گردد. رابطه rabeteye جنسی jensi jensy و انزال مکرر میتواند از انباشته شدن عوامل سرطانزا در درون غده پروستات جلوگیری به عمل آورد. البته ثابت گردیده داشتن رابطه rabeteye جنسی jensi jensy با چندین شریک جنسی jensi jensy میتواند سرطان پروستات را در مردان تا 40 درصد افزایش دهد. (به خاطر افزایش ریسک ابتلا به بیماریهای منتقله از راه جنسی jensi jensy) 

11-
افراط در رابطه rabeteye جنسی jensi jensy برای زنان بی خطر است: رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان میگردد. البته مشروط بر اینکه از بیماریهای مقاربتی ،حاملگی ناخواسته و هرگونه استرس خبری نباشد. زنان یائسه ای که از رابطه rabeteye جنسی jensi jensy امتناع می ورزند ممکن است دچار آتروفی(تحلیل) مهبل و مقاربت دردناک گردند. تمام هورمونهایی که زنان یائسه به آنها نیاز دارند، از طریق رابطه rabeteye جنسی jensi jensy سالم با شوهرانشان قابل دریافت میباشد. (رابطه rabeteye جنسی jensi jensy بدون کاندوم) 

12-
اما افراط در رابطه rabeteye جنسی jensi jensy میتواند برای مردان دردسر آفرین باشد: آلت تناسلی مردان ممکن است دچار خراشیدگی و یا تحریک پوستی گردد. همچنین در رابطه rabeteye جنسی jensi jensy خشن و طولانی مدت بافت آلت تناسلی مردان میتواند دچار آسیب گردد. شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی علت نیست. هنگام نعوظ آلت مرد از خون پر میگردد. اما پس از آن دیگر خونی در آلت جریان نمی یابد. برای جذب مجدد اکسیژن عضلات آلت بایستی شل گردند. چنانچه شما اجازه ندهید تا آلت شل شده و استراحت کند، با این کار عضلات آلت را از دریافت اکسیژن کافی محروم کرده اید. در بیماری پریاپیسم(PRIAPISM) که در آن نعوذ دائمی پدید می آید، آلت ممکن است دچار مرگ سلولی گردد. به همین خاطر پریاپیسم یک اورژانس پزشکی محسوب میگردد. 

13-
افزایش جریان خون: رابطه rabeteye جنسی jensi jensy جریان خون به مغز و دیگر اعضای بدن را افزایش میدهد. بنابراین اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ارگانهای بدن رسیده و مواد زاید نیز سریعتر از بدن دفع میگردند. 

14-
افزایش طول عمر: نرخ مرگ و میر درافرادی که 2 بار درهفته به ارگاسم orgasm میرسند، نصف افرادی است که در طول ماه تنها یک مرتبه ارگاسم orgasm را تجربه میکنند. 

15-
رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث افزایش سطح هورمون استروژن در زنان میگردد: این هورمون باعث انعطاف پذیری و لغزندگی بیشتر مهبل شده و زنان را در برابر بیماریهای قلبی محافظت میکند. 

16-
رابطه rabeteye جنسی jensi jensy در کاهش استرس و اضطراب بسیار موثر است: همچنین رابطه rabeteye جنسی jensi jensy باعث بهبود کیفیت خواب میگردد. 

17-
رابطه rabeteye جنسی jensi jensy چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر است: چنانچه کسی را دارید که برایتان اهمیت قائل بوده و دوستتان داشته باشد و در مقابل شما نیز برای وی اهمیت قائل بوده و دوستش داشته باشید، از لحاظ احساسی و جسمی نیز با یکدیگر صمیمی باشید، آنوقت 3-5 برابر کمتر در معرض خطر مرگ زودرس و یا ابتلا به بیماریهای  گوناگون قرار خواهید داشت. بخشی از آن به خاطر اثرات مثبت لمس کردن میباشد. در آغوش گرفتن و نوازش کردن باعث تغییر در ترکیبات شیمیایی بدن شما میشود. 

18-
رابطه rabeteye جنسی jensi jensy سالم در افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس زنان و مردان (خصوصا مردان) میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد. 

درباره وبلاگ

amozesh ravbete jensy v zanashoyi
مدیر وبلاگ : ali ali

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان