تبلیغات
masaele jensi v rabeteye zanashooyi - ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها
masaele jensi v rabeteye zanashooyi
آموزش هایی که همه ی ما به آن نیاز داریم

آرشیو

← آمار وبلاگ

ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها

ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها

طی دوران جوانی خود، از رابطه rabeteye ی جنسی jensi jensy سالم و خوبی لذت lezat برده اید، اما اخیراً از رابطه rabeteye ی جنسی jensi jensy خود با همسرتان دیگر احساس رضایت نمی کنید. با خود فکر میکنید میل جنسی jensi jensyتان کاهش پیدا کرده و از بین رفته است. چرا باید کارهایی که در گذشته برایتان لذت lezat بخش بود، اکنون دردناک باشد؟ چند وقتی است نگران سلامت جنسی jensi jensyتان شده اید. 

شما تنها نیستید. زن های بسیاری در بعضی مراحل زندگی دچار مشکلات جنسی jensi jensy می شوند. در طی دوران یائسگی، بیش از نیمی از خانم ها دچار ناتوانی جنسی jensi jensy میشوند. 

با بالا رفتن سنتان، عملکرد بدن شما دستخوش تغییر می شود. عملکرد جنسی jensi jensy نیز از این امر مستثنی نیست. مطمئناً نیازها و کارایی جنسی jensi jensy شما در 60 سالگی مثل زمانی نخواهد بود که نصف این سن را داشتید. 

گرچه مشکلات جنسی jensi jensy انواع مختلف دارند، اما اکثر آنها قابل درمان می باشند. برای بازیابی سلامت جنسی jensi jensyتان، باید بتوانید آناتومی بدنتان را شناخته و واکنش فیزویلوژیک نرمال آن را به محرکات جنسی jensi jensy تشخیص دهید. 

طرح مشکل 
منظور از ناتوانی جنسی jensi jensy، ایجاد مشکلات مکرر و پی در پی در مراحل مختلف واکنش جنسی jensi jensy می باشد. تا زمانی که این مسئله زیاد باعث پریشانی شما و بر هم خوردن رابطه rabeteye تان با همسرتان نشده است، نمی توان آن را یک اختلال تصور کرد. ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم می تواند در همه ی سنین اتفاق بیفتد.

پزشکان و متخصصین معمولاً ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها را به چهار گروه تقسیم میکنند. 


کمبود میل جنسی jensi jensy. میل و شور جنسی jensi jensy در شما کاهش می یابد. این نوع متداول ترین ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها به شمار می رود. 
اختلال در تحریک پذیری و برانگیختگی جنسی jensi jensy. میل و شور جنسی jensi jensy در شما وجود دارد، اما توانایی تحریک شدن را از دست می دهید. 
اختلالات ارگاسم orgasm. برای رسیدن به حالت ارگاسم orgasm دچار مشکل می شوید، حتی پس از سکسی طولانی. 
درد جنسی jensi jensy. تحریک شدن و نزدیکی جنسی jensi jensy شما با درد همراه است. 

همه ی مشکلات جنسی jensi jensy خانم ها در این چهار گروه خلاصه نمی شود. با تحقیقات بیشتر روی مسئله ی مشکل و ناتوانی جنسی jensi jensy در خانم ها و بررسی ریشه ی تحریک پذیری جنسی jensi jensy در آنها، دیدگاه تازه ای به این مسئله پدیدار شد که واکنش جنسی jensi jensy را به مسائل بسیاری مثل فیزیولوژی، احساسات و عواطف، تجربه، عقاید و باورها، شیوه ی زندگی و رابطه rabeteye ها مرتبط می داند. پزشکان و متخصصین معتقدند که برای تحریک پذیری کامل و طبیعی، همه ی این موارد باید همخوانی کنند تا صمیمیت جنسی jensi jensy پدید آید. آنها معتقدند که رسیدن به  ارگاسم orgasm نباید هدف یک نزدیکی جنسی jensi jensy باشد، بلکه باید به عنوان لذت lezat به دست آمده از این رابطه rabeteye تلقی شود.   

دلایل ناتوانی جنسی jensi jensy 
عوامل بسیاری ممکن است به ناتوانی جنسی jensi jensy منجر شود. گاهی این عوامل مرتبط با یکدگر هستند و نیاز به ترکیبی از درمان ها است.

فیزیکی:  عوامل فیزیکی که ممکن است باعث به وجود آمدن ناتوانی جنسی jensi jensy شوند شامل ورم مفاصل، مشکلات ادراری، جراحی و آسیب دیدگی لکن، خستگی، سردرد و اختلالات عصبی می باشد. بعضی داروها مثل داروهای ضد افسردگی، فشارخون، آنتی هیستامین و داروهای مخصوص شیمی درمانی می تواند باعث کاهش میل جنسی jensi jensy و ناتوانی در رسیدن به حالت ارگاسم orgasm شود. 
هورمونی:  در دوران میانسالی، یائسگی کارایی جنسی jensi jensy خانم ها را تحت تاثیر قرار می دهد. کمبود استروژن بعد از یائسگی در واکنش جنسی jensi jensy شما و همچنین در دستگاه تناسلیتان تغییراتی ایجاد می کند. پوست روی دستگاه تناسلی نازک تر شده و این مسئله باعث باریک تر شدن دهانه ی واژن میشود، به خصوص اگر فعالیت جنسی jensi jensy نداشته باشید. همچنین برجسته و لیز شدن مهبل در طی تحریک جنسی jensi jensy کندتر انجام می گیرد. این عوامل باعث میشود که رابطه rabeteye ی جنسی jensi jensy دردآور شده و رسیدن به ارگاسم orgasm کندتر صورت گیرد. 
روحی و اجتماعی:   عوامل روحی و روانی که باعث مشکلات جنسی jensi jensy میشود شامل مشکلات عاطفی مثل اضطراب، افسردگی و استرس و همچنین سابقه سوء استفاده ی جنسی jensi jensy می باشد. ممکن است برای شما ایفای نقش ها و کارهای مختلف مثل کار در بیرون، کار خانه، مادر بودن و مراقبت از والدین سالخورده، دشوار به نظر بیاید. سن و سلامتی همسر، احساس شما نسبت به او و نظر شما نسبت به بدن خودتان و همسرتان عوامل دیگری هستند که ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات جنسی jensi jensy شوند. عوامل فرهنگی و مذهبی نیز در این زمینه بسیار موثر می باشند. 

درمان مشکل 
برای مشکلات جنسی jensi jensy، پزشک متخصص درمان های ریشه ای را انجام می دهد. اگر استفاده از این داروها با عوارض جانبی همراه بود، پزشک نحوه ی درمان و داروهای شما را تغییر خواهد داد. در تغیرات فیزیکی که به خاطر یائسگی ایجاد می شود مثل باریک و خشک شدن واژن، نیاز به درمان های هورمونی است. برای تقویت ماهیچه های واژن و افزایش قدرت تحریک پذیری جنسی jensi jensy، پزشک ورزش هایی ساده، استفاده از ویبراتور، یا دستگاه های محرک دیگر را پیشنهاد خواهد کرد. پیشنهادات مفید دیگر شامل، تغییر وضعیت در طی نزدیکی و تمریناتی برای ریلکسیشن ماهیچه ها میشود. 

برای مشکلات روحی و رابطه rabeteye ای، پزشک مشاوره و روان درمانی را توصیه خواهد کرد. این درمان ها اغلب شامل آموزش های جنسی jensi jensy می باشد که به شما کمک خواهد کرد با فیزیولوژی بدنتان آشنا شوید و بتوانید تحریک جنسی jensi jensyتان را بالا ببرید. 

رابطه rabeteye ی مغز و جسم 
واکنش جنسی jensi jensy در خانم ها مسئله ای بسیار پیچیده بوده و نیاز به ارتباط مغز با جسم است. 

مغز مهمترین آلت جنسی jensi jensy در بدن شماست. واکنش مغز به خیالات، نظرات، تصاویر، بو و لمس های جنسی jensi jensy است که باعث تحریک می شود. 

واکنش جنسی jensi jensy رابطه rabeteye ی بسیار عمیقی با احساس شما نسبت به همسرتان و میزان تحریک شدن شما دارد. اکثر خانم ها رابطه rabeteye ی جنسی jensi jensy را برای این برقرار می کنند تا بتوانند صمیمیت بیشتری با همسر یا شریک جنسی jensi jensyشان داشته باشند و احساسات او را بیشتر به سمت خود جلب کنند. برای خانم ها، صمیمت احساسی مثل لمس کردن و گرفتن دست ها، برای صمیمیت جنسی jensi jensy مسئله ای حیاتی است. سعی کنید با همسرتان در رابطه rabeteye با احساسات خود صحبت کنید، این کار باعث خواهد شد که بتوانید صمیمیت بیشتری با او برقرار کنید.

اولین قدم درست برای آنهایی که از مشکلات جنسی jensi jensy رنج می برند، شناخت مشکلشان و مراجعه به پزشک متخصص می باشد. 

کشف صمیمیتی عمیق تر 
نیاز به صمیمیت ربطی به سن و سال ندارد. احساس نیاز به محبت، نزدیکی احساسی و صمیمیت هیچگاه در انسان از بین نمی رود. 

درست است که تغییرات فیزیکی با بالا رفتن سن روی تمایلات جنسی jensi jensy شما تاثیر می گذارد، اما بدانید این تغییرات باعث اذیت هیچکس نمی شود، به جز دسته ای از خانم ها که فکر می کنند این تغییرات روی کارایی جنسی jensi jensy و صمیمیت آنها در رابطه rabeteye شان تاثیر منفی می گذارد. 


با صحبت کردن درر مورد مشکلات و احساسات جنسی jensi jensy خود با همسر و پزشکتان، صمیمیتی بسیار عمیق تر را با همسرتان کشف خواهید کرد. 

درباره وبلاگ

amozesh ravbete jensy v zanashoyi
مدیر وبلاگ : ali ali

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان